Doradczyni/Doradca klienta ds. małych i średnich przedsiębiorstw

mBank

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

mBank

plac Zwycięstwa 11

Słupsk

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw,

  • systematyczne budowanie portfela klientów,

  • budowanie i dbałość o dobre relacje biznesowe z nowymi i obecnymi klientami,

  • ocena potrzeb klientów oraz wybór odpowiedniej strategii współpracy,

  • opracowywanie indywidualnych rozwiązań i budowanie wizji rozwoju współpracy,

  • wspieranie cross-sellingu w Grupie mBanku.

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży usług finansowych, mile widziane w obsłudze klientów z sektora małych i średnich firm,

  • masz wiedzę z zakresu produktów bankowych skierowanych dla klientów korporacyjnych,

  • masz podstawową wiedzę z zakresu analizy finansowej,

  • jesteś otwarty/a na zmiany, naukę oraz masz energię w działaniu,

  • potrafisz identyfikować potrzeby klientów i budować długofalowe relacje,

  • skutecznie realizujesz wyznaczone cele i współpracujesz w zespole,

  • masz czynne prawo jazdy kat. B.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Zapoznamy się z Twoim CV.

2

Porozmawiasz z rekruterem.

3

Spotkasz się z dyrektorem oddziału.

4

Damy znać, jak Ci poszło - trzymamy kciuki za ofertę!

mBank

Jesteśmy zorganizowani – prowadzimy Fundację, która wspiera dzieci w młodzież w nauce matematyki i gramy razem z WOŚP!

Tworzymy know how – w 2020 przeprowadziliśmy 150 warsztatów i szkoleń na uczelniach, dzieląc się wiedzą i inspirując do innowacji.

Dajemy więcej możliwości – prawie 2500 pracowników jest z nami już ponad 10 lat. I zupełnie nas to nie dziwi. Wciąż znajdują nowe możliwości rozwoju i pracy w Grupie mBanku.

Przewiń do profilu firmy