Logo Pracuj.pl

Doradczyni/Doradca Klienta

Santander Bank PolskaO firmie

Santander Bank Polska

Pawia 24

Stare Miasto

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie klientów w wyborze najlepszych produktów i usług bankowych
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami Banku i pozyskiwanie nowych
  • zapewnianie klientom profesjonalnej obsługi z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi i technologii
  • realizacja indywidualnych i zespołowych zadań sprzedażowych
  • obsługa transakcji gotówkowych i bezgotówkowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta, najchętniej w branży finansowej, telekomunikacyjnej lub w dużych sieciach handlowych
  • przedsiębiorczość i aktywność oraz umiejętność budowania profesjonalnych relacji z klientami
  • otwartość na zmiany i konsekwencja w działaniu oraz chęć rozwoju
  • ważna jest dla Ciebie: aktywna współpraca, wspieranie innych, mówienie wprost, słuchanie z uwagą, szacunek, dotrzymywanie obietnic, angażowanie się w zmiany i praca z pasją

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych
  • udział w ciekawych, strategicznych projektach
  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • pożyczki na cele mieszkaniowe
  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego
  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”
  • oferta benefitowa dla osób z niepełnosprawnościami
  • jesteśmy otwarci na zatrudnienie osób z niepełnosprawnością

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • wyprawka szkolna
  • program rekomendacji pracowników

NA CZYM BĘDZIE POLEGAĆ TWOJA PRACA

Wykonując swoje obowiązki, pomagając innym, wywieramy pozytywny wpływ na otoczenie. Osiągając codzienne sukcesy, stajemy się inspiracją do zmian na lepsze. Jesteśmy bohaterami w swoim miejscu pracy. Osobami zupełnie niezwyczajnymi w tym, co robią.

Doradczyni/Doradca Klienta, Pawia 24, Stare Miasto, Kraków