Logo Pracuj.pl

Doradczyni / Doradca Klienta (oddział bezgotówkowy)

BNP Paribas Bank Polska S.A.O firmie

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Marszałkowska 68/70

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa, bezpośrednia współpraca z Klientami Banku - bez obsługi kasowej;
  • Praca z wykorzystaniem nowoczesnych, zdalnych kanałów obsługi, kształtowanie świadomości Klientów i szerzenie wiedzy z zakresu usług bankowości digital;
  • Budowanie długotrwałych relacji oraz aktywne pozyskiwanie nowych Klientów;
  • Rozpoznawanie i realizowanie potrzeb Klientów poprzez proponowanie zindywidualizowanych rozwiązań;
  • Zapewnienie Klientom doskonałej jakości obsługi, zgodnej z najwyższymi standardami Grupy BNPP;
  • Efektywne realizowanie celów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w obszarze sprzedaży - mile widziane doświadczenie w branży bankowej lub usług telekomunikacyjnych;
  • Znajomość procesów i narzędzi obsługi Klienta;
  • Bardzo dobra obsługa kanałów elektronicznych i mobilnych, w tym umiejętność poruszania się po mediach społecznościowych i zainteresowanie nowymi technologiami;
  • Zdolności organizacyjne oraz szybkość uczenia się;
  • Otwartość na zmiany, samodzielność, kreatywność i inicjatywa w działaniu;
  • Komunikatywność oraz umiejętność współpracy z osobami w zróżnicowanym wieku;
  • Nastawienie na realizację zadań i osiąganie założonych celów biznesowych.

To oferujemy

  • Dołączenie do banku o globalnym zasięgu, który jest częścią grupy bankowej BNP Paribas obecnej w 65 krajach z 200-letnią tradycją,
  • Pracę w miejscu, w którym możesz być sobą niezależnie od swojej orientacji seksualnej, tożsamości płciowej, koloru skóry, pochodzenia czy poziomu sprawności,
  • Rozwój w Banku Zielonych Zmian, w którym możesz mieć wpływ na naszą planetę i otaczający nas świat,
  • Dużą autonomię w działaniu przy jednoczesnym wsparciu przełożonego,
  • Możliwość podejmowania własnych decyzji, eksperymentowania i tworzenia swojej unikalnej ścieżki doświadczeń,
  • Korzystanie z możliwości rozwoju zarówno w banku jak i spółkach w ramach Grupy BNP Paribas w kraju i zagranicą,
  • Pracę w środowisku agile’owym, które wspiera elastyczność i innowacyjność organizacji, w końcu jesteśmy Bankiem zmieniającego się świata

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pakiet kafeteryjny
  • program wellbeingowy

Fundamentem naszych działań są wartości, którymi chcemy się kierować podejmując decyzje zarówno operacyjne, jak i długofalowo. Zależy nam na działaniu w sposób transparentny i z odwagą, upraszczając nasze procesy. Chcemy by każdy z nas czuł empowerment. Wierzymy, że tylko współpraca da nam możliwość osiągania celów w sposób efektywny i skuteczny. Tylko w ten sposób możemy osiągnąć założone cele strategiczne i spełnić nasze obietnice wobec Klientów.

Razem zobowiązaliśmy się być liderem zrównoważonego finansowania.

Możesz pracować w miejscu, które daje zielone światło. Zobacz, czy do siebie pasujemy: www.bnpparibas.pl/kariera

Doradczyni / Doradca Klienta (oddział bezgotówkowy), Marszałkowska 68/70, Śródmieście, Warszawa