Logo Pracuj.pl

Doradczyni / Doradca Klientów Biznesowych

BNP Paribas Bank Polska S.A.O firmie

  • pomorskie
    pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne działanie na rzecz wzrostu bazy obsługiwanych Klientów biznesowych;
  • Zarządzanie przypisanym portfelem Klientów biznesowych (firmy na uproszczonej i pełnej księgowości do 4 mln przychodów rocznie);
  • Kompleksowa współpraca i zindywidualizowane doradztwo oraz sprzedaż produktów dla firm (w tym również Wspólnoty i AGRO) na określonym obszarze;
  • Zapewnienie klientom doskonałej jakości obsługi, zgodnej z najwyższymi standardami Grupy BNP Paribas.

Nasze wymagania

  • Jesteś urodzonym hunterem lub urodzoną hunterką – działasz dynamicznie i skutecznie;
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów biznesowych na określonym obszarze to coś, co bardzo dobrze znasz i w czym czujesz się świetnie;
  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych skierowanych do Klientów biznesowych;
  • Masz wiedzę na temat dokumentów księgowych związanych z działalnością gospodarczą oraz znasz formy opodatkowania;
  • Cechuje Cię wyjątkowo profesjonalna postawa wobec obsługiwanych Klientów;
  • Potrafisz pielęgnować długotrwałe relacje biznesowe;
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B i lubisz prowadzić samochód;

To oferujemy

  • Dajemy Ci możliwość uczestnictwa w projektach rozwojowych w organizacji - jeśli jesteś osobą ambitną, lubiącą dokonywać rzeczy wielkich i dążysz do rozwoju menedżerskiego – ta oferta jest dla Ciebie!
  • Oferujemy Ci umowę o pracę bez okresu próbnego w solidnej, międzynarodowej organizacji;
  • Otrzymujesz szeroki pakiet wielu różnorodnych produktów - masz z czego wybierać proponując najlepsze rozwiązania dla Klientów biznesowych;
  • Rozwijasz się szybko dzięki wiedzy najlepszych ekspertów na rynku;
  • Masz szansę na znaczący rozwój kariery zawodowej i awans;
  • Otrzymujesz wsparcie całego zespołu – z przyjemnością dzielimy wiedzą;
  • Oferujemy atrakcyjne premie - system motywacyjny oparty na ocenie indywidualnych osiągnięć oraz wyniku Twojego Zespołu;
  • Oferujemy sprawne i kompleksowe wdrożenie do samodzielnej pracy;

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Jesteśmy Bankiem zmieniającego się świata, liderem zrównoważonego rozwoju.

Bankiem otwartym na każdego, wspierającym potrzeby różnych grup, w tym osób z niepełnosprawnościami.

Cenimy różnorodność, bo wierzymy, że w niej jest siła.

Stawiamy na wzajemny szacunek i zrozumienie.

Jeśli myślisz o pracy w stabilnej organizacji, oferującej innowacyjne produkty finansowe i chcesz rozwijać swoje kompetencje w przyjaznym środowisku, aplikuj do nas!

Oprócz wyzwań zawodowych, możesz liczyć na pakiet benefitów i wsparcie w bieżącej pracy. Jeśli posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności, to postaramy się dla Ciebie o dodatkowe udogodnienia.

Dołącz do pracodawcy, któremu zależy.

Szczegóły

Doradczyni / Doradca Klientów Biznesowych, pomorskie