Logo Pracuj.pl

Doradczyni / Doradca Klientów Biznesowych

BNP Paribas Bank Polska S.A.O firmie

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Francuska 47

Praga-Południe

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie przypisanym portfelem Klientów biznesowych (firmy na uproszczonej księgowości i pełnej do 4 mln przychodów rocznie);
  • Kompleksowa współpraca i zindywidualizowane doradztwo oraz sprzedaż produktów dla firm (w tym również Wspólnoty i AGRO);
  • Aktywne działanie na rzecz wzrostu bazy obsługiwanych Klientów;
  • Zapewnienie klientom doskonałej jakości obsługi, zgodnej z najwyższymi standardami Grupy BNP Paribas.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych skierowanych do Klientów firmowych;
  • Znajomość dokumentów księgowych działalności gospodarczej oraz form opodatkowania;
  • Rzetelna postawa wobec Klientów i zespołu;
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych;
  • Dynamizm i skuteczność w działaniu;
  • Czynne prawo jazdy kat. B;
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Możliwość wykorzystania dotychczasowych doświadczeń w procesie transformacji Banku na polskim rynku i budowania jego przewagi konkurencyjnej;
  • Pracę bez okresu próbnego w solidnej, międzynarodowej organizacji;
  • Wsparcie całego zespołu, wspieramy się nawzajem i dzielimy wiedzą;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz system motywacyjny oparty na ocenie indywidualnych osiągnięć oraz wyniku oddziału;
  • Kompleksowe wdrożenie do samodzielnej pracy;
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego w wiodącym, uniwersalnym Banku o międzynarodowym zasięgu;

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • system kafeteryjny
  • program wellbeingowy

Doradczyni / Doradca Klientów Biznesowych, Francuska 47, Praga-Południe, Warszawa