Ta oferta pracy jest nieaktualna od 186 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dostawca - Asystent Sprzedaży - Kierowca

  • Gdańsk, pomorskie
  • Asystent
  • 2018-01-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DOSTAWCA – ASYSTENT SPRZEDAŻY (KIEROWCA)
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Wymiar pracy: 1/2 etatu

    do 2170 zł brutto po 6 mies. z dodatkami na pół etatu

    17:30-21:30 lub 18:00-22:00

    TWOJE ZADANIA:

    Realizacja zamówień internetowych w zakresie dostarczania towaru do klientów przy zachowaniu wysokich standardów, jakości i przechowywania towaru oraz zapewnienie obsługi klienta na najwyższym poziomie.

    WYMAGANIA:

    • Prawo jazdy kat. B z minimum rocznym doświadczeniem w prowadzeniu pojazdów
    • Komunikatywność i zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta
    • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Umiejętność planowania i organizacji pracy
    • Odpowiedzialność, samodzielność, dokładność
    • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych kat.B
    • Znajomość topografii miasta
    • Wysoka kultura jazdy

    OD NAS OTRZYMASZ:

    Zatrudnienie w oparciu
    o umowę o pracę

    Elastyczne godziny pracy (możliwość pracy w weekendy)

    Benefity w postaci zniżki na zakupy i posiłki, bony okolicznościowe

    Duże możliwości rozwoju zawodowego (80% kadry kierowniczej w naszych sklepach pochodzi z awansów wewnętrznych)

    Gdańsk - formularz on-line

    Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie
    z wybranymi osobami.

    Złożonych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji w Tesco /Polska/ Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. z 2002 r., poz. 101, nr 926).

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Tesco /Polska/ Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul.Kapelanka 56. Państwa dane osobowe zbierane są na potrzeby obecnych i przyszłych rekrutacji w Tesco /Polska/ Sp. z o.o. Zebrane dane mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom wskazanym w przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania na warunkach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne i niezbędne dla potrzeb rekrutacji.