Oferta pracy

Dostawca B2B

Media Expert

18 00022 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • montaż sprzętu RTV/AGD/Fitness

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzenia samochodów dostawczych

  • własny samochód typu kontener 8-10 paletowy z windą do 3,5 t

  • zdolności manualne/umiejętności montażu sprzętu RTV/AGD/Fitness

  • uprawnienia gazowe i SEP do 1kV (jeżeli ich nie posiadasz, to Cię przeszkolimy)

  • odpowiedzialność, rzetelność i profesjonalizm

  • wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • przychód na poziomie 18-22 tys. zł brutto

  • szkolenia oraz pomoc w założeniu działalności

  • pracę od poniedziałku do piątku i blisko domu

  • stabilną i długoletnią współpracę w firmie o bardzo mocnej pozycji na rynku

Jesteśmy Expertem. Media Expertem.

Rządzimy na rynku elektro w Polsce, ale że wciąż mamy ambitne plany, to przyszłość należy do nas!

Przewiń do profilu firmy