Logo Pracuj.pl

Dostawca

Tomasz Wendt I.Wendtrans II Sobsen ( wspólnik spółki cywilnej )O firmie

6 000–7 000
brutto / mies.
  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:
    3:00 - 11:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna

Twój zakres obowiązków

  • załadunek towaru na bazie
  • dostarczenie do wyznaczonych klientów
  • rozliczenie faktur gotówkowych
  • odbiór pustych pojemników

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat.B. i umiejętność prowadzenia busa do 3,5t, np.Fiat Ducato.
  • uczciwość i sumienność
  • dyspozycyjność, również w soboty
  • niekaralność

To oferujemy

  • stałe wynagrodzenie
  • system premiowy
  • ubezpieczenie grupowe
  • po okresie próbnym (miesiąc) busa pod dom

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie dojazdów do pracy

O nas

Witam,

W związku z rozwojem firmy, świadczącej usługi dla kontrahenta działającego w sektorze mięsnym, poszukuje pracownika na stanowisko kierowca kat.B/dostawca.

OD 5000 DO 5300 NA REKE. Praca polega na dostarczeniu towaru do stałych klientów na terenie Tczewa. Rejon bardzo łatwy do przyswojenia, praca 6 dni w tygodniu, średnio 8h dziennie, rozpoczecie załadunku o 3:00, koniec pracy miedzy 10 a 12. Zapewniam szkolenie i stopniowe wdrażanie w specyfikacje pracy.

Prosze o kontakt tylko zdecydowane osoby, nie bojące sie fizycznej pracy i szukające pracy na stałe.

Dostawca, Gdańsk