Oferta pracy

Dostawca – Instalator sprzętu RTV/AGD

Adreams

  • Ciechanów

    Ciechanów, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • dostawa i wniesienie sprzętu do domu Klienta

  • wykonywanie usług instalacji i montażu sprzętu w domu Klienta

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B i doświadczenia w prowadzenia samochodów dostawczych

  • zdolności manualne/umiejętność montażu sprzętu RTV/AGD/Fitness

  • uprawnienia gazowe i SEP do 1kV. Jeżeli ich nie posiadasz to nic się nie martw. Przeszkolimy Cię!

  • bardzo wysoka kultura osobista

  • odpowiedzialność i rzetelność i profesjonalizm

  • gotowość do założenia własnej działalności i zatrudnienia pracownika

  • wykonywanie usług zgodnych z najwyższym standardem obsługi klienta

To oferujemy

  • stałą współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą

  • szkolenia oraz pomoc w założeniu działalności

  • narzędzia do pracy (samochód, schodołaz, skrzynka narzędziowa do instalacji AGD) – za opłatą

  • pracę blisko domu

  • stabilną i długoletnią współpracę w firmie o bardzo mocnej pozycji na rynku

  • przychód na poziomie 18-22 tys. brutto

Adreams

ADREAMS to zespół młodych, pracowitych ludzi, nie bojących się wyzwań. Zajmujemy się szeroko rozumianym doradztwem personalnym.

Dla naszego klienta, lidera branży AGD/IT/RTV w Polsce, poszukujemy pracownika na stanowisko DORADCA KLIENTA.

Przewiń do profilu firmy

Nic nie tworzy przyszłości tak, jak marzenia (Wiktor Hugo). Jeśli marzysz, by być kowalem własnego losu, a przy tym mieć stały, pewny dochód, to nasza oferta jest dla Ciebie!

Zakładasz działalność, zatrudniasz kolegę i razem zaczynacie poważny biznes!