Oferta pracy

Dostawca – Instalator sprzętu RTV/AGD

Media Expert

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • dostawa i wniesienie sprzętu do domu Klienta

  • wykonywanie usług instalacji i montażu sprzętu w domu Klienta

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B i doświadczenia w prowadzenia samochodów dostawczych

  • zdolności manualne/umiejętność montażu sprzętu RTV/AGD/Fitness

  • uprawnienia gazowe i SEP do 1kV. Jeżeli ich nie posiadasz to nic się nie martw. Przeszkolimy Cię!

  • bardzo wysoka kultura osobista

  • odpowiedzialność i rzetelność i profesjonalizm

  • gotowość do założenia własnej działalności i zatrudnienia pracownika

  • wykonywanie usług zgodnych z najwyższym standardem obsługi klienta

To oferujemy

  • stałą współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą

  • szkolenia oraz pomoc w założeniu działalności

  • narzędzia do pracy (samochód, schodołaz, skrzynka narzędziowa do instalacji AGD) – za opłatą

  • pracę blisko domu

  • stabilną i długoletnią współpracę w firmie o bardzo mocnej pozycji na rynku

  • przychód na poziomie 18-22 tys. brutto

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych salonach

  • pomoc i opiekę naszej fundacji Media Expert „Włącz się”

Etapy rekrutacji
1

wysłanie aplikacji

2

rozpatrzenie aplikacji i zaproszenie na rozmowę

3

spotkanie z rekruterem

4

propozycja pracy w Media Expert

Jesteśmy Expertem. Media Expertem.

Rządzimy na rynku elektro w Polsce, ale że wciąż mamy ambitne plany, to przyszłość należy do nas!

Dlatego już dziś szukamy

Przewiń do profilu firmy

Nic nie tworzy przyszłości tak, jak marzenia (Wiktor Hugo). Jeśli marzysz, by być kowalem własnego losu, a przy tym mieć stały, pewny dochód, to nasza oferta jest dla Ciebie!

Zakładasz działalność, zatrudniasz kolegę i razem zaczynacie poważny biznes!