Ta oferta pracy jest nieaktualna od 43 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dostawca – Kierowca kat. B lub C

  • Pęcice (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Parkowa 5, 05-816 Pęcice, Polska pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • Pełny etat
  • 2019-07-04
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dar Natury to najbardziej rozpoznawalna marka wody źródlanej na polskim rynku w kategorii wód dostarczanych do biur i domów. Nieustająco od 25 lat Dar Natury, dzięki swojej jakości, jest cenioną przez Klientów polską marką, czego najlepszym dowodem jest przyznawane nam od 6 lat godło Dobry Produkt.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    DOSTAWCA – KIEROWCA kat. B lub C
    Miejsce pracy: Pęcice, gm. Michałowice
    powiat pruszkowski

    Jeśli:

    • chcesz codziennie wracać do domu, zamiast spędzać dni w delegacji;
    • zależy Ci na weekendach i świętach spędzonych z rodziną;
    • szukasz pracy, która gwarantuje stabilizację i normalny tryb życia;
    • jest dla Ciebie ważne gwarantowane wynagrodzenie za pracę w pełnym wymiarze godzin, na umowę o pracę;
    • chcesz mieć możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie, atrakcyjna oferta firmy dla Pracowników);
    • zależy Ci na dobrej atmosferze w pracy;

    Zapraszamy!

    Twoje zadania:

    • dostarczanie towaru do Klientów według zamówień oraz specyfikacji dostaw (w tym rozładowywanie butli 18,9 l oraz wody w zgrzewkach z samochodu)
    • zapewnienie prawidłowego obrotu towaru w magazynie
    • przyjmowanie i wydawanie towaru do/z magazynu

    Twoje kwalifikacje:

    • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
    • ważne prawo jazdy kat. B lub C
    • dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
    • doświadczenie na podobnym stanowisku i znajomość topografii miasta i okolic (mile widziane)

    Dołącz do nas!

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.