Ta oferta pracy jest nieaktualna od 76 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dostawca /Kierowca

  • Kraków, małopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-09-03
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    DTS Transport Sp z o.o. - lider na rynku kompleksowych usług Home Delivery, nowoczesnych rozwiązań transportowych i logistycznych.

    Dostawca / Kierowca

    Miejsce pracy: Kraków

    Kluczowe zadania i obowiązki

    • Transport z wniesieniem towaru pod wskazany adres
    • Załadunek i rozładunek towaru
    • Kontakt z klientem
    • Wypełnienie i potwierdzenie dokumentacji transportowej

    Oczekiwania:

    • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w kierowaniu samochodem w zabudowie kontenerowej (co najmniej 2 lata)
    • Wysoka kultura osobista
    • Gotowość do pracy fizycznej
    • Doświadczenie w branży przeprowadzkowej lub transportowej będzie dodatkowym atutem
    border1

    Oferujemy:

    • Własna działalność lub umowa o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Przyjazna atmosfera w pracy
    • Szkolenia zawodowe
    • Niezbędne narzędzia do pracy

    Oferujemy

    Własna działalność lub umowa
    o pracę
    Przyjazna atmosfera w pracy
    Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia
    Szkolenia zawodowe
    Możliwość rozwoju zawodowego
    Niezbędne narzędzia do pracy
    border2

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj