Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Dostawca/kierowca Stuart - nowość na terenie Polski

STUARTO firmie

18‐25 zł brutto / godz.
  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy entuzjastycznych i energicznych osób, które chcą pracować według własnego harmonogramu. Jeśli te słowa opisują Ciebie to nie wahaj się aplikować!

Nasze wymagania

  • własny rower, motor, skuter lub samochód i smartfon

  • pozwolenie na pracę w Polsce

  • ukończone 18 lat

  • komunikatywna znajomość języka polskiego

To oferujemy

  • wynagrodzenie 18 do 25 złotych za godzinę gwarantowanej stawki godzinowej

  • możliwość dostarczania produktów na rowerze, skuterze, motorze lub samochodem

  • bądź swoim szefem - pracuj wtedy, kiedy Ci odpowiada, możesz dopasować pracę do studiów i innych zobowiązań

  • płatność w systemie tygodniowym bezpośrednio na Twoje konto, a 100% napiwków zatrzymujesz dla siebie

  • intuicyjna, łatwa w obsłudze, nowoczesna aplikacja

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

STUART

Nowa firma kurierska STUART rozpoczyna swoją działalność w Polsce! STUART jest platformą łączącą restauracje z klientami zapewniającą szybkie dostawy, działającą już na terenie Francji, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii w ponad 100 miastach. Dołącz do społeczności niezależnych kurierów Stuarta i zarabiaj na dostarczaniu towarów.

Przewiń do profilu firmy