Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dostawca

P.U.H. "GÓRNIAK" RYSZARD GÓRNIAK

18,0019,00 brutto / godz.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • część etatu
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy dostawcy jedzenia.

Oferujemy pracę w bardzo fajnym zespole w centrum miasta.

Praca od poniedziałku do piątku w godz. 11-16/17.

Nasze wymagania

Pozytywnego nastawiania do pracy, doświadczenie nie jest wymagane - wszystkiego Cię nauczymy.

Swoje auto będzie dodatkowym atutem :)

Praca od zaraz!

O nas

A Nóż Widelec, to miejsce które od wielu lat, karmi łódzkich głodomorów tradycyjnymi obiadami domowymi. Covida się nie boimy, pracujemy bez przerwy :)