Dostawca - Magazynier

  • Kraków, małopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 05.12.2018
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 04.01.2019)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    POSZUKUJE KANDYDATA NA STANOWISKO:

    Miejsce pracy: Kraków

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • odbieranie przesyłek z magazynu głównego
    • realizacja dostaw towaru
    • rozładunek i załadunek samochodu dostawczego
    • utrzymanie porządku na magazynie
    • budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów
    • przestrzeganie procedur wewnętrznych, bezpieczeństwa oraz poufności
    • dbanie o powierzony towar i mienie firmy

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie średnie
    • prawo jazdy kat. B
    • doświadczenie w prowadzeniu pojazdów dostawczych do 3,5 tony
    • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku (również do wyjazdów na terenie Polski)
    • gotowość do pracy fizycznej
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • dokładność, sumienność oraz zaangażowanie
    • bezwypadkowe prowadzenie pojazdów

    OFERUJEMY:

    • umowę o pracę
    • premię uznaniową przyznawaną za zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
    • przyjazną atmosferę pracy w młodym i energicznym zespole
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

    Aplikując wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Woodl sp zo.o z siedzibą we Wrocławiu, ul. Monopolowa 4 (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych z którym można się skontaktować pod adresem korespondencyjnym:            51-501 Wrocław ; ul. Monopolowa 4

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:  Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy  w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Masz także prawo do cofnięcie zgody, przy czym pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres trwania rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach to również przez okres do 3 lat. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez czas określony możliwością dochodzenia roszczeń.

    Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom.