Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Dostawca - Magazynier

GetFresh Sp. z o.o.O firmie

  • Pęcice (pow. pruszkowski)

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło rok temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Dar Natury to najbardziej rozpoznawalna marka wody źródlanej na polskim rynku w kategorii wód dostarczanych do biur i domów. Nieustająco od 25 lat Dar Natury, dzięki swojej jakości, jest cenioną przez Klientów polską marką, czego najlepszym dowodem jest przyznawane nam od 6 lat godło Dobry Produkt.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

DOSTAWCA - MAGAZYNIER
Miejsce pracy: Pęcice, gm. Michałowice
powiat pruszkowski

Oferujemy:

  • wolne weekendy i święta
  • pracę w pełnym wymiarze godzin (umowa o pracę)
  • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie, atrakcyjna oferta firmy dla Pracowników)
  • dobrą atmosferę w pracy
  • niezbędne narzędzia pracy m.in. (ubiór służbowy, telefon)

Opis stanowiska:

  • dostarczanie towaru do Klientów według zamówień oraz specyfikacji dostaw
    (w tym rozładowywanie butli 18,9 l oraz wody w zgrzewkach z samochodu)
  • zapewnienie prawidłowego obrotu towaru w magazynie
  • przyjmowanie i wydawanie towaru do/z magazynu

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • ważne prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość topografii miasta i okolic (mile widziane)

Dołącz do nas!

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne