Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dostawca - Magazynier

  • Pęcice (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • Pełny etat
  • 03.06.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dar Natury to najbardziej rozpoznawalna marka wody źródlanej na polskim rynku w kategorii wód dostarczanych do biur i domów. Nieustająco od 25 lat Dar Natury, dzięki swojej jakości, jest cenioną przez Klientów polską marką, czego najlepszym dowodem jest przyznawane nam od 6 lat godło Dobry Produkt.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    DOSTAWCA - MAGAZYNIER
    Miejsce pracy: Pęcice, gm. Michałowice
    powiat pruszkowski

    Oferujemy:

    • wolne weekendy i święta
    • pracę w pełnym wymiarze godzin (umowa o pracę)
    • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie, atrakcyjna oferta firmy dla Pracowników)
    • dobrą atmosferę w pracy
    • niezbędne narzędzia pracy m.in. (ubiór służbowy, telefon)

    Opis stanowiska:

    • dostarczanie towaru do Klientów według zamówień oraz specyfikacji dostaw
      (w tym rozładowywanie butli 18,9 l oraz wody w zgrzewkach z samochodu)
    • zapewnienie prawidłowego obrotu towaru w magazynie
    • przyjmowanie i wydawanie towaru do/z magazynu

    Wymagania:

    • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
    • ważne prawo jazdy kat. B
    • dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
    • doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość topografii miasta i okolic (mile widziane)

    Dołącz do nas!

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.