Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dostawca – Magazynier

ELIT Polska sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Przewóz i dostarczanie towarów do klientów według procedur firmy

  • Przyjmowanie i rozliczanie należności od klientów

  • Załadunek i rozładunek towaru zgodnie z dokumentacją

  • Dostarczanie, prezentacja ofert promocyjnych klientów

  • Przyjmowanie i realizacja zamówień na towary

  • Kompletowanie towaru zgodnie z zamówieniem

  • Dbanie o wizerunek firmy

  • Utrzymywanie i budowanie relacji z klientami aktualnymi i nowymi

  • Dbałość i skuteczne zabezpieczenia powierzonego mienia firmy

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej

  • Zaangażowanie i chęć do pracy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętność współpracy z klientem

  • Komunikatywność, rzetelność, dyspozycyjność

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat od początku zatrudnienia

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Samochód niezbędny do realizacji zadań

  • Wsparcie w rozwoju osobistym i zawodowym

  • Inne świadczenia pozapłacowe (szeroki pakiet prywatnej opieki medycznej, grupowe ubezpieczenie na życie i od NNW, Pracownicze Plany Kapitałowe, pracownicze zniżki na zakup produktów z asortymentu)

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV! Doświadczenie nie jest wymagane, liczy się chęć do pracy, wszystkiego Cię nauczymy! Praca od zaraz!

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

ELIT Polska to wiodący dystrybutor części motoryzacyjnych, materiałów eksploatacyjnych

i wyposażenia warsztatowego na polskim rynku. ELIT jest częścią LKQ Europe, spółki zależnej LKQ Corporation, wiodącego dystrybutora części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych

i pojazdów przemysłowych w Europie. Obecnie firma zatrudnia około 27 000 osób w ponad 20 krajach europejskich.

Przewiń do profilu firmy