Dostawca potraw

P.H.U. TOPAZ O firmie

  • Łochów, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Top Drive w Łochowie (ul. Al. Węgrowska 2c) poszukuje pracownika na stanowisko - DOSTAWCA POTRAW - PRACOWNIK BARU na okres wakacji

Twoje główne zadania:

  • realizacja przydzielonych zadań związanych z dowozem zamawianych potraw do Klientów Top Drive
  • współpraca z pozostałymi Pracownikami Top Drive w zakresie innych zadań w restauracji (m.in. obsługa Klientów, praca przy kasie fiskalnej)
  • przestrzeganie standardów obsługi Klienta i budowanie pozytywnych relacji z Klientami
  • dbałość o terminowość dostarczanych potraw zgodnie ze standardami Top Drive
  • zachowanie porządku w miejscu pracy oraz w samochodzie służbowym

Oczekujemy od Ciebie:

  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych
  • znajomości topografii Łochowa i okolic
  • mile widziane doświadczenie w pracy kierowcy na podobnym stanowisku, np. dostawca pizzy lub w pracy w gastronomii
  • mile widziani pełnoletni uczniowie/studenci
  • dobra organizacja pracy, punktualność i zaangażowanie
  • dyspozycyjność i gotowość podjęcia pracy w trybie zmianowym

Oferujemy Ci:

  • umowę zlecenie na okres wakacyjny ok. 2-3 miesiące, z możliwością przedłużenia współpracy na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie zawsze na czas i dobrą atmosferę pracy w młodym zespole

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy