Logo Pracuj.pl

Dostawca Sprzedaży Internetowej - Kierowca Kat. B

Express Car RentalO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Odbiór zakupów ze sklepów jednej z największych sieci handlowych, oraz dostawa do klientów indywidualnych terenie miasta oraz okolic
  • Raportowanie wykonanej pracy
  • Realizacja zleceń odbywa się samochodem dostawczym

Nasze wymagania

  • Przynajmniej roczne doświadczenie w prowadzeniu pojazdów (doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych będzie dodatkowym atutem)
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Książeczkę sanitarno-epidemiologiczną (w przypadku braku książeczki, firma pomoże w jej wyrobieniu)
  • Wysoką dyspozycyjność – praca zmianowa w godzinach 6.00 – 22.00, we wszystkie dni handlowe
  • Dobrą znajomość topografii miasta oraz okolic

To oferujemy

  • Atrakcyjną stawkę godzinową
  • Pracę w oparciu o umowę-zlecenie
  • Pracę w kilkunastoosobowym zgranym zespole
  • Zniżki na produkty Grupy Express (preferencyjny wynajem samochodów w Express Car Rental oraz Traficar)
  • Niezbędne narzędzia pracy (zlecenia realizujemy nowoczesną flotą samochodów),
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w spółkach Holding1
  • Pracę w systemie zmianowym (we wszystkie dni handlowe),

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata

Express Car Rental

Express to największa wypożyczalnia samochodowców Polsce. Oferujemy do wynajmu samochody miejskie, ekonomiczne, kompaktowe klasy średniej oraz klasy wyższej, a także pojazdy segmentu SUV i auta dostawcze. Jesteśmy obecnie jedyną firmą w Polsce, która obsługuje równocześnie wszystkie segmenty rynku wynajmu samochodów: klasyczny wynajem dzienny, tzw. Rent a Car, wynajem długoterminowy (Long Term Rental), wynajem średnioterminowy (Medium Term Rental) oraz segment zarządzania flotami (Car Fleet Management). Express to także twórca carsharingu w Polsce - Traficara.

Dostawca Sprzedaży Internetowej - Kierowca Kat. B, Kraków