Oferta pracy

Dostawca Sprzedaży Internetowej - Kierowca kat. B

Express Car RentalO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Dołącz do naszego zespołu już dziś!

Na pewno nas znasz.
Express Car Rental jest liderem branży wynajmu samochodów w Polsce, oraz twórcą wyjątkowej usługi jaką jest Traficar.

W związku z rozwojem nowego projektu, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Dostawca Sprzedaży internetowej - Kierowca kat. B

Zakres obowiązków:

  • Odbiór zakupów ze sklepów jednej z sieci handlowych, oraz dostawa do klientów indywidualnych na określonym terenie miasta - zakupy o wadze maksymalnej do 30 kg
  • Raportowanie wykonanej pracy
  • Realizacja zleceń odbywa się samochodem osobowym

  • Przynajmniej roczne doświadczenie w prowadzeniu pojazdów
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Wysoką dyspozycyjność – praca zmianowa w godzinach 8.30 – 21.00, we wszystkie dni handlowe
  • Dobrą znajomość topografii miasta

Oferujemy:

  • Atrakcyjną stawkę godzinową + premię, uzależnioną od ilości zrealizowanych zleceń
  • Pracę w oparciu o umowę-zlecenie
  • Niezbędne narzędzia pracy (zlecenia realizujemy nowoczesną flotą samochodów osobowych)
  • Pracę w systemie zmianowym (we wszystkie dni handlowe)
  • Możliwość wyboru lokalizacji miejsca pracy

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez EXPRESS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Krakowie zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie O Ochronie Danych)”

Informujemy, że Administratorem danych jest EXPRESS Sp. z o.o. Sp. k. w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30 – 403 Kraków. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy