Logo Pracuj.pl

Dostawca w Good Lood

Lood is Good sp. z o.o.O firmie

25,00
brutto / godz.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • załadunek i transport loodów z magazynu na Białołęce do punktów sprzedażowych,
  • zapewnienie bezpieczeństwa przewozu,
  • zaopatrzenie loodspotów (rozłożenie kuwet z lodami w mroźniach),
  • właściwe zabezpieczenie pojazdu w trakcie i po zakończeniu pracy.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B minimum 2 lata,
  • aktualne orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne,
  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu,
  • dobra organizacja własnego czasu pracy, komunikatywność.

Mile widziane

  • doświadczenie w prowadzeniu aut dostawczych,
  • znajomość topografii miasta.

To oferujemy

  • pełne przeszkolenie,
  • niezbędne narzędzia do pracy (sprzęt, ubranie ochronne, środki higieny i bezpieczeństwa),
  • umowa zlecenie,
  • stawka godzinowa 25 brutto na start,
  • system dodatków i premii weekendowych oraz świątecznych,
  • możliwość skorzystania z pakietów sportowych.

Lood is Good sp. z o.o.

Jeśli chcesz być częścią Good Lood, wyślij swoje CV już dziś!

Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

kandydata przez firmę Good Lood.

Dostawca w Good Lood, Warszawa