Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doświadczony/a Księgowy / Księgowa

Szpital w Puszczykowie im. Prof. S.T. Dąbrowskiego S.A.O firmie

  • Puszczykowo

    Puszczykowo, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i porządkowanie dokumentów do księgowania;

  • Wprowadzanie dokumentów do programu księgowego;

  • Dekretowanie dokumentów księgowych;

  • Przygotowanie paczek przelewów;

  • Analiza rozrachunków;

  • Przygotowywanie zestawień dla Zarządu;

  • Współpraca z innymi działami Spółki (oddziały Szpitalne; działy administracji);

  • Inne.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego (rachunkowość; lub pokrewne);

  • Znajomości pakietu Office (Word, Excel);

  • Umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy;

  • Minimum pięć lat doświadczenia w pracy w księgowości bądź zbliżonym zakresie;

  • Zaangażowania w wykonywaniu zadań;

  • Własnej inicjatywy, chęci samodzielnego działania.

To oferujemy

  • Satysfakcjonującą pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce;

  • Szansę na rozwój i realizację celów zawodowych;

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Przyjazną atmosferę w pracy;

  • Pakiet sportowy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne