Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doświadczony specjalista ds. szkoleń

Ośrodek Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut BadawczyO firmie

Ośrodek Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut Badawczy

Aleja Niepodległości 188

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie materiałów szkoleniowych i prowadzenie szkoleń dla użytkowników systemów informatycznych tworzonych w OPI PIB dla sektora nauki i szkolnictwa wyższego (on-line oraz stacjonarnie);

  • Przygotowywanie programów szkoleń we współpracy z wykonawcami systemów;

  • Przygotowanie scenariuszy i realizacja filmów instruktażowych dla użytkowników systemów;

  • Realizacja zadań z zakresu budowania i rozwijania relacji z kluczowymi interesariuszami;

  • Monitorowanie wybranych segmentów otoczenia informacyjnego w serwisach społecznościowych.

  • Zbieranie i opracowywanie zgłaszanych przez użytkowników potrzeb z zakresu działania systemów OPI PIB;

  • Organizacja szkoleń (kontakt z uczestnikami, przesyłanie materiałów);

  • Kontakt z użytkownikami systemów OPI PIB.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego – preferowane informatyczne lub pokrewne;

  • Doświadczenia trenerskiego w zakresie systemów informatycznych lub szkoleniowych;

  • Umiejętności przygotowywania materiałów szkoleniowych;

  • Umiejętności posługiwania się narzędziami MS Office (PowerPoint, Excel)

  • Zdolności organizacyjnych i analitycznych;

  • Umiejętności pracy w zespole;

  • Umiejętności współpracy z zespołami programistycznymi, analitycznymi itp.;

  • Komunikatywności i kreatywności;

  • Dobrej dykcji;

  • Wysokiej kultury osobistej;

  • Gotowości do wyjazdów.

Mile widziane

  • Znajomość specyfiki szkolnictwa wyższego i nauki;

  • Praktyczna znajomość CAMTASIA STUDIO, Zoom, Wordpress;

  • Doświadczenie w obsłudze użytkowników systemów informatycznych.

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się instytucji, przy prestiżowych projektach,

  • Możliwość pogłębiania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji, udziału w szkoleniach,

  • Miłą atmosferę w pracy,

  • Możliwość pracy zdalnej 10 dni w miesiącu,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Pracę w centrum Warszawy (metro Pole Mokotowskie), bezpłatny parking,

  • Możliwość skorzystania z 50% kosztów uzyskania przychodów;

  • Dofinansowanie do urlopu, karty MultiSport oraz aktywności kulturalnej (bilety do kina, teatru, na koncert),

  • Możliwość wykupienia prywatnej opieki zdrowotnej i ubezpieczenia na życie z atrakcyjną składką.

Ośrodek Przetwarzania Informacji - Państwowy Instytut Badawczy (OPI PIB) jest instytucją zapewniającą szybki dostęp do aktualnej oraz kompleksowej informacji o polskiej nauce. Tworzymy inteligentne systemy informatyczne w najnowszych technologiach. Prowadzimy i realizujemy innowacyjne projekty badawcze i komercyjne.

W związku z dynamicznym rozwojem, do Działu Zasobów Informacyjnych poszukujemy osoby na stanowisko: Doświadczony specjalista ds. szkoleń

Przewiń do profilu firmy