Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Dowódca zmiany

SECURITAS POLSKA Sp. z o.o.

4 850 brutto / mies.
  • Gardno (pow. gryfiński)

    Gardno (pow. gryfiński), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie zadań ochrony w trakcie trwania zmiany,

  • utrzymanie pozytywnej relacji z Klientem,

  • wdrażanie i szkolenie pracowników nowych i obecnych,

  • prowadzenie dokumentacji związanej z zarządzaniem kontraktem,

  • nadzór nad prawidłową realizacją usługi i dbanie o jej wysoką jakość.

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • umiejętność obsługi komputera,

  • umiejętność zarządzania zespołem,

  • niekaraność.

Mile widziane

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • wynagrodzenie 4850 zł brutto + premia frekwencyjna 150 zł brutto

  • szkolenia wewnętrzne,

  • ubezpieczenie NNW (Następstw Nieszczęśliwych Wypadków),

  • dofinansowanie do karnetów sportowo-rekreacyjnych,

  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

śmy skandynawskim koncernem z branży ochrony fizycznej. Pozycję lidera w branży zawdzięczamy pracownikom i innowacyjnym rozwiązaniom z zakresu bezpieczeństwa.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy