Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dowódca Zmiany

  • Sady (pow. poznański), wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 28.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

    Obecnie do zespołu w województwie wielkopolskim poszukujemy osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Sady k. Poznania

    Zakres obowiązków:

    • nadzór i kontrola podległego zespołu,
    • utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentem,
    • planowanie czasu pracy podległych pracowników,
    • raportowanie.

    Oczekujemy:

    • udokumentowanej niekaralności,
    • potwierdzonego przebiegiem zatrudnienia doświadczenia w kierowaniu zespołem,
    • doświadczenia na podobnym stanowisku w branży ochrony fizycznej,
    • udokumentowanych kwalifikacji zawodowych, w tym wpis na listę KPO,
    • znajomości języka angielskiego, pozwalającej na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku,
    • wysokiej kultury osobistej.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na pełny etat, plus płatne nadgodziny,
    • konkurencyjne wynagrodzenie,
    • jasny i przejrzysty system premiowania,
    • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
    • rozbudowany pakiet szkoleń,
    • ubezpieczenie NNW od pierwszego dnia pracy,
    • dofinansowanie do karnetów sportowych.

    Prosimy o zawarcie klauzuli:
    "Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji realizowanym przez Securitas Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Cybernetyki 21."
    „Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Securitas Polska (ul. Cybernetyki 21, 02-677 Warszawa), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.