Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dozorca- pracownik gospodarczy

UNICORN Sp. z o.o.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 72c

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • dozór obiektu- patrzenie na kamery monitoringu

  • obchód obiektu dozorowanego co 2 godz.

  • prace porządkowe placu: zamiatanie, grabienie, pielenie wokół krzewów

  • sprzątanie holi, klatki schodowej, sanitariatów, pokoju socjalnego

  • pokazywanie wolnych lokali potencjalnym Najemcom

  • kultura osobista, schludny i czysty wygląd

  • praca w zespole

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zakresie dozoru oraz umiejętność i chęć sprzątania pomieszczeń biurowych i placu

  • samodzielność w pracy

  • pracowitość i zaangażowanie

  • wykształcenie min. Zawodowe

To oferujemy

  • pracę na terenie Olsztyna w nowym kompleksie budynków biurowych

  • zatrudnienie na pełen etat lub część etatu na umowę o pracę lub zlecenie

  • terminowe wypłaty wynagrodzeń

  • możliwość korzystania z funduszu socjalnego i rehabilitacyjnego

  • dla najlepszych awans

Dodatkowe informacje

  • Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV wraz z orzeczeniem komisji lekarskiej (dotyczy osób niepełnosprawnych) na adres: Ul. Piłsudskiego 72c, 10-450 Olsztyn lub za pomocą przycisku aplikuj.

  • Wybrane osoby poprosimy na rozmowę kwalifikacyjną.

Wierzysz, że sukces firmy zależy od Ciebie?

Lubisz kontakt z innymi ludźmi, a ponadto jesteś osobą dobrze zorganizowaną.

Ta praca jest właśnie dla Ciebie.

Jesteśmy wiodącą Firmą w swojej branży, liderem dystrybucji opakowań z tworzyw sztucznych dla przemysłu i logistyki . Istniejemy od 1989 r.

Przewiń do profilu firmy