Oferta pracy

Dozorca

Teatr Wielki - Opera Narodowa w Warszawie

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

plac Teatralny 1

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • codzienne sprzątanie wyznaczonej powierzchni Teatru, łącznie z bramami, terenami zielonymi oraz kwietnikami,

  • dbanie o czystość gablot reklamowych w podcieniach, mycie ich na mokro w miarę potrzeb,

  • usuwanie w okresie zimowym śniegu i lodu, posypywanie chodników solą i piachem, utrzymywanie w czystości i drożności studzienek,

  • pielęgnowanie zieleńców i kwietników, sadzenie kwiatów, podlewanie zieleńców i kwiatów,

  • flagowanie budynku w święta i uroczystości państwowe,

  • sprzątanie garażu raz w miesiącu lub w miarę potrzeby,

  • koszenie trawy na posesji magazynów,

  • czuwanie nad porządkiem na wyznaczonym terenie oraz natychmiastowe powiadamianie przełożonych o zauważonych nieprawidłowościach,

  • wykonywanie innych poleceń przełożonych.

  • Znajomość i stosowanie przepisów BHP i ppoż.

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku dozorcy,

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe,

  • dokładność i sumienność,

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zadaniowym,

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz punktualność.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • stabilizację zawodową,

  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów pracowniczych,

  • dostęp do świadczeń zdrowotnych w budynku teatru.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dyżury lekarza w biurze

  • firmowa biblioteka

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie w terminie do 25 sierpnia 2022 roku

Przewiń do profilu firmy