Logo Pracuj.pl

Dozorca

Teatr Wielki - Opera Narodowa w WarszawieO firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Teatr Wielki - Opera Narodowa w Warszawie

plac Teatralny 1

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • codzienne sprzątanie wyznaczonej powierzchni Teatru, łącznie z bramami, terenami zielonymi oraz kwietnikami,
  • dbanie o czystość gablot reklamowych w podcieniach, mycie ich na mokro w miarę potrzeb,
  • usuwanie w okresie zimowym śniegu i lodu, posypywanie chodników solą i piachem, utrzymywanie w czystości i drożności studzienek,
  • pielęgnowanie zieleńców i kwietników, sadzenie kwiatów, podlewanie zieleńców i kwiatów,
  • flagowanie budynku w święta i uroczystości państwowe,
  • sprzątanie garażu raz w miesiącu lub w miarę potrzeby,
  • koszenie trawy na posesji magazynów,
  • czuwanie nad porządkiem na wyznaczonym terenie oraz natychmiastowe powiadamianie przełożonych o zauważonych nieprawidłowościach,
  • wykonywanie innych poleceń przełożonych.
  • Znajomość i stosowanie przepisów BHP i ppoż.

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku dozorcy,
  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe,
  • dokładność i sumienność,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zadaniowym,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz punktualność.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • stabilizację zawodową,
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów pracowniczych,
  • dostęp do świadczeń zdrowotnych w budynku teatru.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dyżury lekarza w biurze
  • firmowa biblioteka

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie w terminie do 25 sierpnia 2022 roku

Dozorca, plac Teatralny 1, Śródmieście, Warszawa