Oferta pracy

Driver Coordinator

Pyszne.pl

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie pracy kurierów poprzez udzielanie bieżącego wsparcia, oraz wydawanie niezbędnego sprzętu na początku zmiany i przyjmowanie go po zakończeniu ich pracy,

  • Kontrolowanie stanu technicznego floty rowerowej,

  • Nadzorowanie systemu zmianowego kurierów,

  • Wspieranie oraz motywowanie zespołu przy wykonywaniu codziennej pracy,

  • Będziesz osobą pierwszego kontaktu pomiędzy zespołem kurierów a innymi działami Firmy,

  • Dbanie o optymalizację pracy oraz procesów swojego Hubu.

Podział czasu pracy
30%

Organizacja pracy kurierów

30%

Dbałość o sprzęt i miejsce

40%

Onboarding i rozwój kurierów

Nasze wymagania

  • Jesteś osobą otwartą, która zawsze służy pomocą,

  • Posiadasz pierwsze doświadczenie zawodowe związane z koordynacją zespołu,

  • Potrafisz się odnaleźć w stresujących sytuacjach,

  • Jesteś komunikatywny i pełen pozytywnej energii,

  • Praca w systemie zmianowym nie jest dla Ciebie problemem,

  • Znajomość języka angielskiego oraz programu Excel będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Pakiety benefitów: karta sportowa oraz prywatna opieka zdrowotna,

  • Bezpłatny kurs języka angielskiego,

  • Dofinansowanie lunchów pracowniczych,

  • Świetną atmosferę w pracy w dynamicznym zespole,

  • Bycie częścią innowacyjnego zespołu Pyszne.pl.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • bony żywieniowe

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Good Mood Manager

Pyszne.pl

Potrafisz stawić czoła wyzwaniom? Swoją pozytywną energią motywujesz innych do pracy, a przede wszystkim chcesz dołączyć do Pyszne.pl, międzynarodowej firmy oraz lidera na rynku zamawiania jedzenia przez Internet? Jeśli tak - to jest to propozycja właśnie dla Ciebie. Jako Driver Coordinator będziesz wspierać pracę kurierów oraz dbać o jakość sprzętu w Hub’ie. Czym jest Hub? Jest to “baza wypadowa” gdzie znajduje się flota rowerowa oraz inny niezbędny sprzęt służący pracy kurierów.

Przewiń do profilu firmy