Ta oferta pracy jest nieaktualna od 47 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Drukarz cyfrowy - operator maszyny cyfrowej UV

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Drukpoznan.pl to my! Jesteśmy małym, 15 osobowym zespołem. Mamy trochę sprzętu ale to ludzie budują naszą firmę. Jeśli chcesz się rozwijać, lubisz stawiać i realizować cele - zapraszamy!

    Drukarz cyfrowy / operator maszyny cyfrowej UV
    Miejsce pracy: Poznań

    Poszukujemy zdolnego drukarza cyfrowego. Szukasz pracy a może chcesz zmienić? Dołącz do naszego zespołu!

    • Jeśli zdecydujemy się na współpracę będziesz odpowiedzialna/y za:

    Opis stanowiska:

    • ripowanie prac
    • drukowanie i wykańczanie
    • dbanie o stanowisko pracy i powierzony sprzęt
    • działanie zgodnie z zasadami 5s

    Oferujemy:

    • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
    • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
    • niezbędne narzędzia do pracy
    • możliwość rozwoju
    • lokalizacja (tramwaje, centrum miasta)
    • darmowy parking samochodowy dla pracowników
    • park
    • szkolenia z zakresu poligrafii
    • dostęp do biblioteczki firmowej
    • możliwość udziału w budowaniu standardów wewnątrz firmy

    Wymagania:

    •  umiejętność obsługi drukujących maszyn cyfrowych
    •  umiejętność wykańczania prac
    •  znajomość zagadnień branżowych
    •  doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    •  duża samodzielność i zaangażowanie w działaniu

    Dokumenty aplikacyjne zawierające CV prosimy przesyłać w formacie PDF za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Drukpoznan.pl moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Drukpoznan.pl moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.