Drukarz cyfrowy / operator maszyny cyfrowej UV

Easycubes.plO firmie

Easycubes.pl

Winogrady 28

Poznań

Dołącz do zespołu Drukpoznan.pl! Jesteśmy drukarnią z 17-letnim doświadczeniem i cały czas się rozwijamy. Mamy trochę sprzętu, ale to ludzie budują naszą firmę. Jeśli stawiasz na rozwój i potrafisz dobrze wywiązywać się z powierzonych Ci zadań - zapraszamy!

Opis stanowiska:

  • ripowanie prac
  • drukowanie i wykańczanie
  • dbanie o stanowisko pracy i powierzony sprzęt
  • działanie zgodnie z zasadami 5s

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • możliwość rozwoju
  • dobrą lokalizację w centrum Poznania
  • darmowy parking samochodowy dla pracowników
  • szkolenia z zakresu poligrafii
  • dostęp do biblioteczki firmowej
  • kartę Multisport
  • możliwość udziału w budowaniu standardów wewnątrz firmy

Wymagania:

  •  umiejętność obsługi drukujących maszyn cyfrowych
  •  umiejętność wykańczania prac
  •  znajomość zagadnień branżowych
  •  doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  •  duża samodzielność i zaangażowanie w działaniu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz.883) prowadzonego przez Drukpoznan.pl z siedzibą w Poznaniu, Winogrady 28."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy