Drukarz Cyfrowy

  • Pabianice, łódzkie
  • Specjalista
  • 21.11.2018
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 21.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    2care4 Poland Sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Pabianice

    Opis stanowiska:

    • obsługa maszyn do druku cyfrowego,
    • nadzór nad procesem,
    • kontrola jakości drukowanych prac,
    • dbanie o stan techniczny urządzeń i stanowiska pracy,
    • umiejętności manualne.

    Wymagania:

    • zacięcie techniczne aby sprawnie obsłużyć maszynę do druku cyfrowego,
    • praktyczna znajomość pakietu Adobe (InDesign),
    • wykonywanie korekt oraz prostych projektów graficznych,
    • dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym),
    • dokładność oraz sumienność,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • znajomość różnych technologii druku będzie dodatkowym atutem,
    • wykształcenie poligraficzne będzie dodatkowym atutem,
    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.