Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Drukarz Cyfrowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 26.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma z dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku.

    Miejsce pracy: Warszawa/Służewiec
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • obsługa maszyn do druku cyfrowego
    • nadzór nad procesem
    • kontrola jakości drukowanych prac
    • dbanie o stan techniczny urządzeń i stanowiska pracy
    • umiejętności manualne

    Wymagania:

    • znajomość technologii druku
    • doświadczenie zawodowe na stanowisku operatora cyfrowych maszyn drukujących
    • dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym)
    • dokładność oraz sumienność
    • umiejętność pracy w zespole
    • wykształcenie poligraficzne będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • stałe oraz stabilne zatrudnienie
    • możliwość związania się z firmą na dłużej

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego
    za pomocą przycisku Aplikuj.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dodanie do treści CV zdania: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Print & Display (Polska) Sp. z o.o. zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U.Nr 133, poz. 883 ).