Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Drukarz

Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o.

  • Handlowa 20, Czeladź
    Czeladź, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + dodatek zmianowy

Handlowa 20

Czeladź

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn fleksograficznych,

  • Obsługa mieszalni farb oraz przygotowalni polimerów,

  • Kontrola procesów poligraficznych,

  • Praca zgodnie z obowiązującymi standardami, procedurami i normami,

  • Utrzymanie porządku w obszarze obsługiwanej maszyny,

  • Dbanie o terminowe i planowe wykonanie pracy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Drukarza (fleksografia lub offset) lub przy mieszaniu farb, przygotowalni polimerów, min. 1 rok,

  • Wykształcenie min. zawodowe/ techniczne, mile widziane poligraficzne,

  • Chęć do pracy w systemie 3zm lub 4B (5 dni w tygodniu, po 8h),

  • Predyspozycje mechaniczne, chęć doskonalenia na stanowisku Drukarza,

  • Książeczka sanepidowska bądź gotowość do jej wyrobienia,

  • Umiejętność pracy w grupie,

  • Dokładność i sumienność.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w stale rozwijającej się organizacji,

  • Pracę w systemie 3-zm lub 4-brygadowym (5 dni pracy, w tym sobota i niedziela, po 8h),

  • Premia regulaminowa (miesięczna, do 380 zł brutto),

  • Nagroda uznaniowa (miesięczna, do 200 zł brutto),

  • Nagrody (Kaizen – Program Pomysłów Pracowniczych, Nagroda Zero Absencji, Nagroda BHP).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jesteśmy liderem rynkowym w skali globalnej i ekspertem w produkcji opakowań. Mając to na względzie HUHTAMAKI FOODSERVICE POLAND Sp. z o.o. konsekwentnie prezentuje szeroką gamę naczyń i opakowań charakteryzujących się najwyższą jakością oraz atrakcyjnym wyglądem, po to, aby nasza marka nie tylko wyróżniała się z tłumu, ale była również chętnie wybierana przez konsumentów.

Przewiń do profilu firmy