Drukarz - Drukarnia Wielkoformatowa

  • Poznań, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 05.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma zajmująca się projektowaniem, produkcją, montażem i serwisem stoisk targowych
    w Polsce i za granicą, poszukuje osoby na stanowisko:
    Drukarz
    (Drukarnia Wielkoformatowa)

    Miejsce pracy: Poznań
    Region: wielkopolskie

    Opis stanowiska:

    • Bieżąca obsługa zamówień
    • Obsługa drukarek i ploterów wielkoformatowych
    • Prowadzenie prac z zakresu utrzymania maszyn oraz usuwanie drobnych awarii

    Wymagania:

    • Znajomość programów pakietu MS Office, Corel oraz Photoshop
    • Obsługa maszyn offsetowych zgodnie ze standardami technologicznymi oraz jakościowymi
    • Współpraca z działami wspierającymi produkcję, projektantami oraz grafikami
    • Przestrzeganie obowiązujących w firmie procedur oraz standardów
    • Wysoka samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
    • Dbałość o szczegóły i najwyższą jakość wydruku
    • Dobra organizacja czasu pracy

    Oferujemy:

    • Praca w młodym zespole
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o załączenie do aplikacji następujące klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BWS EXPO Sp. z o.o. Sp. Komandytowa z siedzibą w Suchym Lesie pod adresem: ul. Obornicka 51, 62-002 Suchy Las, KRS 0000459272, NIP PL9721243803 zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883, z późn. zm."

    Przekazanie danych osobowych jest dobrowolne i przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania.

    W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Koordynatorem do spraw bezpieczeństwa informacji pod adresem e-mail: [email protected]