Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Drukarz fleksograficzny - cyfrowy

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Konwerter materiałów i producent etykiet poszukuje osoby do pracy na stanowisku
    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • Obsługa drukarki fleksograficznej
    • Obsługa urządzenia do druku cyfrowego
    • Odpowiedzialność za realizację zleceń zgodnie z planem produkcyjnym
    • Odpowiedzialność za jakość druku
    • Praca zgodnie ze standardami firmy
    • Przygotowywanie i nadzór nad farbami
    • Raportowanie realizowanych operacji
    • Nadzór nad okresową konserwacją maszyny
    • Zapewnienie efektywnej pracy obsługiwanego urządzenia

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na stanowisku Drukarza Fleksograficznego/ Cyfrowego
    • Doświadczenie w pracy w środowisku zorientowanym na jakość, zarządzanym zgodnie ze standardem ISO9001
    • Wiedza z zakresu zadruku i konwertowania samoprzylepnych papierów i tworzyw/folii
    • Wykształcenie min. średnie - mile widziane wykształcenie poligraficzne
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość technologii druku fleksograficznego/cyfrowego
    • Obsługa komputera
    • Bardzo dobre rozróżnianie kolorów
    • Obsługa spektrofotometru
    • Spostrzegawczość
    • Umiejętność rozwiązywania problemów
    • Umiejętność pracy w zespole i indywidualnie
    • Doskonała organizacja stanowiska pracy
    • Wysoka kultura osobista
    • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na pełny etat
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Perspektywy rozwoju zawodowego i pracę w międzynarodowym środowisku
    • Osobom spoza Wrocławia wsparcie w relokacji

    Wymagane dokumenty:

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania.

    W wykonaniu obowiązków nałożonych art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) dalej także „RODO”, informujemy, że:

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ID Technology Poland Sp. z o.o. (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez ID Technology Poland Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Pracodawca. Możesz się z nami skontaktować pod adresem ID Technology Poland Sp. z o.o., ul. Kwiatkowskiego 4, 52-407 Wrocław.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w związku z rekrutacją na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy i usuwamy je niezwłocznie po tym okresie, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy.

    Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.