Oferta pracy

Drukarz fleksograficzny

Ecor Product Sp. z o.o.O firmie

Ecor Product Sp. z o.o.

Grunwaldzka 12

Damasławek (pow. wągrowiecki)

Ecor Product jest wiodącą w regionie drukarnią fleksograficzną, z wieloletnią tradycją i ugruntowaną pozycją na rynku. Od 30 lat zajmujemy się projektowaniem i produkcją opakowań dla przemysłu spożywczego, kosmetycznego i farmaceutycznego, zarówno tych tradycyjnych, jak również innowacyjnych, przyjaznych środowisku.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:

  • Nadzór nad przygotowaniem i realizacją druku flexo
  • Samodzielna obsługa fleksograficznych maszyn drukarskich
  • Praca zgodna z procedurami stanowiskowymi i zasadami BHP
  • Kontrola jakości druku
  • Przezbrajanie maszyn oraz ustawianie parametrów produkcji
  • Zapewnienie efektywnej pracy obsługiwanych maszyn

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku drukarza fleksograficznego
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe, zalecane poligraficzne
  • Umiejętność nadzorowania przebiegu procesu druku, ze szczególnym uwzględnieniem najwyżej jakości druku
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Sumienność, samodzielność, dokładność, odpowiedzialność
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Chęć i gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Co oferujemy swoim pracownikom?

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat, na podstawie umowy o pracę
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie współpracującej z wiodącymi, na rynku polskim
    i europejskim, firmami spożywczymi
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • przyjemną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • pakiet medyczny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk aplikowania.

W CV prosimy o zamieszczanie następującej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy