Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Drukarz Fleksograficzny

BISS drukarnia opakowań s.c.

  • Handlowa 4, Kolbuszowa
    Kolbuszowa, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Handlowa 4

Kolbuszowa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyny drukującej gearless z centralnym cylindrem,

  • Odpowiedzialność za realizację zleceń zgodnie z planem produkcyjnym,

  • Odpowiedzialność za jakość druku,

  • Przezbrajanie maszyny,

  • Nadzór nad farbami i kolorystyką,

  • Praca zgodnie ze standardami firmy,

  • Raportowanie realizowanych operacji,

  • Nadzór nad okresową konserwacją maszyny,

  • Zapewnienie efektywnej pracy obsługiwanego urządzenia,

  • Realizacja normy produkcyjnej,

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie techniczne lub zawodowe,

  • Znajomość technologii druku fleksograficznego,

  • Bardzo dobre rozróżnianie kolorów,

  • Gotowość do pracy 3-zmianowej (7-15,15-23,23-7)

To oferujemy

  • Mieszkanie pracownicze,

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia),

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Praca na nowoczesnym parku maszynowym w rozwijającej się firmie,

  • Indywidualne szkolenie stanowiskowe,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Spotkanie integracyjne,

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • mieszkanie służbowe

jest dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjną, oferującą swoje wyroby na rynku krajowym oraz europejskim. Podstawowym zakresem działalności firmy jest produkcja opakowań foliowych z nadrukiem fleksograficznym. Produkujemy opakowania dla branż: Spożywczej, Cukierniczej, Mięsnej, Chemicznej i wielu innych.

Przewiń do profilu firmy