Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Drukarz Fleksograficzny

Natalii Sp. z o.o.

Golęcińska 39

Rokietnica (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • samodzielna obsługa maszyny fleksograficznej

  • prowadzenie procesu produkcji zgodnie z dostarczoną dokumentacją pod kątem technologicznym

  • wypełnianie systemowej dokumentacji produkcyjnej

  • produkcja wyrobów zgodnych z normami jakościowymi

  • dbałość o czystość na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • znajomość poligrafii, dodatkowym atutem będzie znajomość techniki fleksograficznej.

  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych w procesie druku.

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym ( 3 zmianowym lub 4 brygadowym )

  • dokładność sumienność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • dużą samodzielność, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • szkolenie wprowadzające

Zakład poligraficzny Natalii istnieje od 1984 roku. Dzięki dobrze wyposażonemu parkowi maszynowemu, wyszkolonym fachowcom, a przede wszystkim rozsądnemu zarządzaniu, Natalii sp. z o.o. stała się jednym z największych producentów etykiet i taśm samoprzylepnych w Polsce. Natalii jest spółką rodzinną ze 100% kapitałem polskim. Miarą naszych sukcesów są z pewnością firmy, z którymi dotychczas współpracujemy, a mianowicie z wieloma liczącymi się przedsiębiorstwami takich branż jak np.: spożywcza, chemiczna, kosmetyczna, motoryzacyjna, farmaceutyczna oraz papierniczo-biurowa. Swoje produkty sprzedajemy w całym kraju i zagranicą.

Przewiń do profilu firmy