Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Drukarz Fleksograficzny

ALU LIDS SP. Z O. O.O firmie

  • Rzeplin (pow. wrocławski), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

ALU - LIDS jest producentem opakowań dla przemysłu kosmetycznego, spożywczego i farmaceutycznego, w związku z dynamicznym rozwojem produkcji oraz inwestycjom w najnowszą technologię poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyny fleksograficznej
  • prace związane z przygotowaniem i ustawieniem maszyny do druku
  • dobieranie farb do druku wg określonych standardów
  • kontrola i nadzór nad prawidłową pracą maszyny
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • utrzymanie porządku w obszarze obsługiwanej maszyny
  • dbanie o terminowe i planowe wykonywanie pracy
  • zabezpieczanie i ewidencjonowanie zwrotów materiałów i surowców pozostałych po produkcji
  • pomoc w konserwacji maszyn drukarskich
  • praca zgodnie z obowiązującymi standardami, procedurami i normami
  • przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe lub kilkuletnie doświadczenie na stanowisku drukarza fleksograficznego
  • zdolności manualne, techniczne
  • prowadzenie druku
  • ustawianie maszyn
  • przygotowywanie i nadzór nad farbami
  • umiejętność nadzorowania przebiegu procesu druku, ze szczególnym uwzględnieniem najwyżej jakości druku
  • zapewnienie efektywnej pracy obsługiwanego urządzenia
  • sumienność, samodzielność, dokładność, odpowiedzialność za wykonywane zadania
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • chęć i gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • pracę w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku
  • pracę na samodzielnym i odpowiedzialnym stanowisku
  • aktywny i pełen wyzwań rozwój zawodowy
  • możliwość rozwijania umiejętności, szkolenia i wyjazdy na targi branżowe w ramach codziennej pracy
  • stabilną i jednocześnie ciekawą pracę w prężnie rozwijającym się zakładzie produkcyjnym
  • stabilne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • atrakcyjny system premiowy
  • świąteczne bonusy
  • pracę w miłej atmosferze, w zgranym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie archiwalne