Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Drukarz Fleksograficzny

Papiery Powlekane "PASACO" Sp. z o.o.O firmie

Papiery Powlekane "PASACO" Sp. z o.o.

Toruńska 63A

Solec Kujawski

Twój zakres obowiązków

  • samodzielna obsługa maszyny fleksograficznej,

  • realizacja planu produkcyjnego,

  • produkowanie wyrobów zgodnych z normami jakościowymi,

  • wykonywanie wymaganych zapisów jakościowych,

  • stała kontrola jakości druku,

  • przezbrajanie maszyny,

  • nadzór nad farbami i kolorystyką,

  • konserwacja maszyny, dbałość o czystość na stanowisku pracy,

  • przestrzeganie procedur oraz instrukcji stanowiskowych i zasad BHP,

  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej.

Nasze wymagania

  • mile widziane wykształcenie średnie techniczne, preferowane poligraficzne,

  • znajomość poligrafii i techniki fleksograficznej,

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym (3 zmianowym 4 brygadowym),

  • dokładności, sumienności i zaangażowania w powierzone obowiązki,

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn,

  • dodatkowym atutem będą uprawnienia na wózki widłowe i suwnice wydanym przez UDT,

  • dodatkowym atutem będą doświadczenie w przetwórstwie materiałów prowadzonych we wstędze (papier, folia).

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa na 1 rok),

  • przyuczenie do pracy na stanowisku,

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • szereg benefitów dla pracowników m.in wczasy pod gruszą, pożyczki zakładowe, bony podarunkowe z okazji Świąt.

Moglibyśmy napisać, że istniejemy od 20 lat i jesteśmy liderem w produkcji papieru samokopiującego… jednak chcemy, byście poznali inne osiągnięcia naszego zespołu.

• Mamy klientów w ponad 60 krajach- i ogarnął to nasz Dział Eksportu!

• Obecnie 5% kobiecych wyrobów higienicznych na świecie (panowie, możecie zgadywać o co chodzi) zawiera nasz papier silikonowany (nieźle, co?)

• Inwestujemy w nowe technologie i mamy plan na podwojenie udziału w rynku

• Realizujemy super projekty np. dla rządów krajów afrykańskich czy Australii

• W Argentynie i Meksyku duża część paragonów fiskalnych drukowana jest na naszym papierze

• Przechodząc do Polski: używasz papieru samoprzylepnego? Jest duża szansa, że zszedł z naszej linii produkcyjnej

• Współpracujemy ze światowymi koncernami tj. Kimberly Clark, Essity czy Volvo

Chcesz dorzucić coś od siebie?

Przewiń do profilu firmy

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać:

  • CV / życiorys;