Oferta pracy

Drukarz Fleksograficzny

Etiko Sp. z o.o.O firmie

Etiko Sp. z o.o.

Kościuszki 45e

Trzeszczyn (pow. policki)

ETIKO Sp. z o.o. to nowoczesna drukarnia fleksograficzna,
należąca do międzynarodowej grupy Watershed.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
DRUKARZ FLEKSOGRAFICZNY
Miejsce pracy: Trzeszczyn, Kościuszki 45 e, 72-004 Tanowo

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyny fleksograficznej
  • kontrola i nadzór nad prawidłową pracą maszyny
  • kontrola jakości druku

Wymagania:

  • znajomość zagadnień związanych z drukiem fleksograficznym (możliwość przyuczenia drukarza offsetowego)
  • realizowanie planów produkcyjnych
  • dobra organizacja stanowiska pracy
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym

Oferujemy:

  • szkolenie wdrażające
  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • premia wydajnościowa, bonus świąteczny
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy