Drukarz fleksograficzny

  • Wągrowiec, Damasławek (pow. wągrowiecki), wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 25.04.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 25.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy wiodącą w regionie drukarnią fleksograficzną, z wieloletnią tradycją i ugruntowaną pozycją na rynku, od ponad 25 lat zajmujemy się projektowaniem i produkcją opakowań dla przemysłu spożywczego, kosmetycznego i farmaceutycznego, zarówno tych tradycyjnych, jak również innowacyjnych, przyjaznych środowisku.

    W związku z dynamicznym rozwojem
    poszukujemy osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Wągrowiec (okolice), Damasławek (pow. wągrowiecki)
    Region: Wielkopolska

    Obowiązki:

    • Nadzór nad przygotowaniem i realizacją druku flexo
    • Samodzielna obsługa fleksograficznych maszyn drukarskich
    • Praca zgodna z procedurami stanowiskowymi i zasadami BHP
    • Kontrola jakości druku
    • Przezbrajanie maszyn oraz ustawianie parametrów produkcji
    • Zapewnienie efektywnej pracy obsługiwanych maszyn

    Wymagania:

    • Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku drukarza fleksograficznego
    • Mile widziane wykształcenie kierunkowe, zalecane poligraficzne
    • Umiejętność nadzorowania przebiegu procesu druku, ze szczególnym uwzględnieniem najwyżej jakości druku
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • Sumienność, samodzielność, dokładność, odpowiedzialność
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Chęć i gotowość do podjęcia pracy od zaraz

    Co oferujemy swoim pracownikom?

    • Stabilne zatrudnienie na pełen etat, na podstawie umowy o pracę
    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie współpracującej z wiodącymi, na rynku polskim i europejskim, firmami spożywczymi
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • Przyjemną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
    • Pakiet medyczny

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk aplikowania.

    www.ecorproduct.pl