Drukarz

  • Głogówek, opolskie
  • Kierownik
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 2019-03-15
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 2019-04-14)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Human Resources Poland

    Human Resources Poland (Hr.pl) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

    Dla naszego Klienta, lidera w branży drukarskiej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Drukarz

    Miejsce pracy: Głogówek
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Obowiązki:

    • Nadzór nad przebiegiem procesu produkcji.
    • Kontrola kolorystyki druku.
    • Obsługa maszyny drukarskiej i kontrola nad jej prawidłową pracą.
    • Przestrzeganie norm dotyczących czasu przygotowania do zadruku, czasu prób kolorystycznych, prędkości zadruku oraz czasu zakończeniowego.
    • Wykonywanie korekt kolorystycznych przy współpracy z Kierownikiem.
    • Nadzór nad podległymi Pracownikami.

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
    • Umiejętność obsługi maszyn drukujących w systemie rotograwiurowym / druk wklęsły.
    • Umiejętność zarządzania zespołem.
    • Motywacja i gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym.

    Firma oferuje:

    • Umowę o pracę.
    • Pracę w systemie 3-zmianowym.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Możliwość rozwoju i pracę w zgranym zespole.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Human Resources Poland z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Human Resources Polan Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Komisji Edukacji Narodowej 36A/93 (Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Human Resources Poland z siedzibą w Warszawie przy ul. al. KEN 36A / 93. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.