Drukarz

  • Sękocin Nowy (pow. pruszkowski), Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • Aleja Krakowska 22A, 05-090 Sękocin Nowy, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 14.08.2019
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 13.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    db PRINT POLSKA drukarnia offsetowa arkuszowa z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim
    działająca od 2005 roku na rynku polskim, mająca swoje przedstawicielstwo na rynkach zachodnich: Francja, Belgia i rozwijająca swoją działalność w USA poszukuje osoby na stanowisko:
    Drukarza
    Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki, Sękocin Nowy (pow. pruszkowski)

    Opis stanowiska:

    • druk na maszynach offsetowych pełnoformatowych;
    • systematyczne regulacje, konserwacja maszyny;
    • praca w systemie 3- zmianowym.

    Wymagania:

    • doświadczenie w druku offsetowym;
    • kontrola jakości;
    • dyspozycyjność.

    Mile widziane:

    • wykształcenie poligraficzne/techniczne.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę;
    • możliwość przyuczenia;
    • pakiet medyczny + karta MultiSport.

    CV prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj.

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

    Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.