Oferta pracy

Drukarz Offset

Thales

  • Skarszewska 2, Tczew
    Tczew, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Thales

Skarszewska 2

Tczew

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa nowoczesnych maszyn offsetowych Heidelberg / Super Simultan KBA, poprzez ustawianie parametrów technologicznych oraz dobieranie odpowiednich komponentów. Maszyny te posiadają 6-8 kolorów, aby zapewnić wysokiej jakości wydruki. Ponadto posiadamy unikalne formy zabezpieczeń drukarskich.

  • Zapewnienie jakości produktu końcowego zgodnie z oczekiwanym standardem poprzez zwracanie szczególnej uwagi na wytworzony produkt.

  • Zapewnienie odpowiedniego utrzymania maszyn oraz wykonywanie drobnych bieżących napraw w razie konieczności.

  • Raportowanie realizowanych danych produkcyjnych oraz monitorowanie wskaźników.

  • Efektywna współpraca z innymi członkami Twojego zespołu, a także innymi działami w ramach naszej organizacji. Zawsze możesz liczyć na wsparcie zespołu.

  • Utrzymanie bezpiecznych warunków pracy na stanowisku, zarówno pod kątem bezpieczeństwa i higieny pracy, jak i ochrony środowiska oraz przestrzeganie zasad 5S.

Nasze wymagania

  • znajomość druku offsetowego oraz procesów poligraficznych jest użyteczna w codziennej pracy

  • zmysł techniczny oraz zdolności manualne pozwolą zapewnić wysoką jakość wytworzonych produktów

  • wykształcenie w kierunku poligraficznym ułatwi wdrożenie na stanowisku pracy

  • znajomość MS Office przyda się do raportowania zrealizowanych zadań

  • doświadczenie na stanowisku drukarza przyspieszy samodzielną pracę

To oferujemy

  • W naszej firmie polegamy na zaufaniu, wzajemnej pomocy i szacunku

  • Dbamy o bezpieczne i czyste warunki pracy

  • Decydując się na dołączenie do naszego zespołu, będziesz pracować w międzynarodowej firmie i brać udział w wytwarzaniu unikalnych produktów

  • Dofinansowujemy relokację

  • Podpiszemy z Tobą umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Dołączysz do gotowego do współpracy zespołu i razem z nami będziesz tworzyć dobrą atmosferę

  • Czeka na Ciebie wdrożenie i przeszkolenie przygotowujące do samodzielnej pracy

  • Będziesz pracować na 12-godzinne zmiany, co umożliwi Ci godzenie obowiązków zawodowych z prywatnymi, np. będą to dwie zmiany dzienne, następnie dzień wolnego, dwie zmiany nocne, trzy dni wolnego itd.

  • Otrzymasz możliwość doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju zawodowego,

  • W zależności od wyników, możesz uzyskać miesięczną premię, a za swoje innowacyjne pomysły - nagrody finansowe

  • Dodatkowo oferujemy Ci szeroki wachlarz benefitów, tj. możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, współfinansowanie pakietu prywatnej opieki medycznej, gabinet lekarski na terenie zakładu, dofinansowanie dojazdu w przypadku osób zamieszkujących poza Tczewem zgodnie z polityką firmy, bezpłatny autobus w przypadku lokalizacji na Bałdowskiej, bezpłatny parking dla pracowników, nowoczesną kantynę i posiłki w preferencyjnych cenach, możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych np. dodatki letnie, zimowe, karta Multisport, możliwość dołączenia do Klubu Biegacza, drużyny piłkarskiej lub innych zespołów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • dyżury lekarza w biurze

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • współfinansowanie obiadów

  • współfinansowanie grupowego ubezpieczenia na życie

  • premia uzależniona od wyników produkcyjnych

  • nagrody finansowe za wdrożone usprawnienia

  • klub biegacza

Thales

Grupa Thales jest obecna w Polsce od 1992 roku i dostarcza swoim klientom zaawansowane technologiczne rozwiązania dla sektorów takich jak transport, wojskowość i obronność, tożsamość cyfrowa i cyberbezpieczeństwo oraz lotnictwo i kosmonautyka.

W 2019 Thales oficjalnie przejął firmę Gemalto świadczącą usługi w zakresie tożsamości cyfrowej i bezpieczeństwa w większości krajów na świecie.

W Tczewie znajduje się Centrum Kompetencji Produkcyjnej – dwa zakłady produkcyjne zlokalizowane przy ul. Skarszewskiej i ul. Bałdowskiej wyposażone w innowacyjne maszyny produkujące karty bankowe i bezpieczne dokumenty. Jest to największy zakład produkcyjny w zakresie tożsamości cyfrowej i rozwiązań biometrycznych na świecie.

Przewiń do profilu firmy