Ta oferta pracy jest nieaktualna od 258 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Drukarz Offsetowy

  • Gliwice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o. o.
    ul. Bojkowska 61a, 44-100 Gliwice
    Firma zajmująca się produkcją opakowań kartonowych
    Drukarz offsetowy

    Miejsce pracy: Gliwice

    Opis stanowiska:

    • Druk na 6kolorowych maszynach offset Heidelberg i KBA
    • Dbanie o bezpieczeństwo i czystość na stanowisku pracy i linii produkcyjnej
    • Samodzielna realizacja zleceń wg kart technologicznych i planu produkcji
    • Właściwe znakowanie produktu i raportowanie produkcji
    • Bieżąca i końcowa kontrola jakości wytwarzanego produktu
    • Rejestracja czynności w systemie zarządzania drukarnią, raportowanie zużyć
    • Współpraca z innymi działami w celu optymalizacji i usprawniania produkcji
    • Obsługa niezbędnych środków transportu
    • Uczestniczenie w konserwacji, naprawach i przeglądach techn. we współpracy z działem Utrzymania Ruchu

    Wymagania:

    • Minimum 2 letnie doświadczenie w branży poligraficznej
    • Mile widziana znajomość maszyn KBA i Heidelberg
    • Umiejętność samodzielnej oceny jakości komponentów i jakości produktu w realizacji.
    • Bezwzględna konieczność przestrzegania zasad BHP w miejscu pracy
    • Ogólna znajomość procesu technologicznego w drukarni offsetowej/fleksograficznej
    • Wymagana minimalna wiedza z zakresu przygotowania prac do druku, prepress etc.
    • Umiejętność obsługiwania komputera w stopniu podstawowym i urządzeń pomiarowych
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Dyspozycyjność i zaangażowanie w powierzone zadania
    • Chęć do pracy w standardach BRC, normach ISO i zgodnie z zasadami GHP i GMP

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pracę w prężnej i rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
    • Kontakt z nowoczesnymi i nowatorskimi technologiami
    • Szkolenia stanowiskowe, szkolenia specjalistyczne, perspektywy rozwoju w strukturach firmy

    CV proszę składać poprzez przycisk aplikowania z dopiskiem w tytule e-maila: Drukarz offsetowy

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).