Drukarz Offsetowy

  • Gliwice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.01.2018
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 02.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o. o.
ul. Bojkowska 61a, 44-100 Gliwice
Firma zajmująca się produkcją opakowań kartonowych
Drukarz offsetowy

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska:

  • Druk na 6kolorowych maszynach offset Heidelberg i KBA
  • Dbanie o bezpieczeństwo i czystość na stanowisku pracy i linii produkcyjnej
  • Samodzielna realizacja zleceń wg kart technologicznych i planu produkcji
  • Właściwe znakowanie produktu i raportowanie produkcji
  • Bieżąca i końcowa kontrola jakości wytwarzanego produktu
  • Rejestracja czynności w systemie zarządzania drukarnią, raportowanie zużyć
  • Współpraca z innymi działami w celu optymalizacji i usprawniania produkcji
  • Obsługa niezbędnych środków transportu
  • Uczestniczenie w konserwacji, naprawach i przeglądach techn. we współpracy z działem Utrzymania Ruchu

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w branży poligraficznej
  • Mile widziana znajomość maszyn KBA i Heidelberg
  • Umiejętność samodzielnej oceny jakości komponentów i jakości produktu w realizacji.
  • Bezwzględna konieczność przestrzegania zasad BHP w miejscu pracy
  • Ogólna znajomość procesu technologicznego w drukarni offsetowej/fleksograficznej
  • Wymagana minimalna wiedza z zakresu przygotowania prac do druku, prepress etc.
  • Umiejętność obsługiwania komputera w stopniu podstawowym i urządzeń pomiarowych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Chęć do pracy w standardach BRC, normach ISO i zgodnie z zasadami GHP i GMP

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w prężnej i rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Kontakt z nowoczesnymi i nowatorskimi technologiami
  • Szkolenia stanowiskowe, szkolenia specjalistyczne, perspektywy rozwoju w strukturach firmy

CV proszę składać poprzez przycisk aplikowania z dopiskiem w tytule e-maila: Drukarz offsetowy

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).