Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Drukarz Offsetowy

MM PACKAGING POLSKA Sp. z o.o.O firmie

MM PACKAGING POLSKA Sp. z o.o.

Elizy Orzeszkowej 5

Józefów (pow. otwocki)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn drukujących 7 i 8 kolorowych z lakierami

  • Druk farbami konwencjonalnymi i UV na różnych podłożach

  • Realizacja okresowych konserwacji maszyn drukujących

  • Zapewnienie jakości realizowanych zleceń

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenia w branży poligraficznej szczególnie w druku wysoko uszlachetnionych opakowań

  • cechuje Cię dokładność i umiejętność organizacji pracy

  • posiadasz wykształcenie kierunkowe (mile widziane)

  • jesteś dyspozycyjny do pracy zmianowej

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • pakiet socjalny (Multisport, inne świadczenia socjalne)

  • opieka medyczna dla pracownika i rodziny

  • bonusy, premie dodatkowe

  • praca w koleżeńskiej, sympatycznej atmosferze

Grupa Mayr-Melnhof, lider na europejskim rynku producentów opakowań kartonowych, właściciel czterech zakładów produkcyjnych na terenie Polski, do swojego zakładu w Józefowie (koło Otwocka), który specjalizuje się w produkcji opakowań wysoko przetworzonych, poszukuje osoby na stanowisko: Analityk sprzedaży/kontroler sprzedaży.

Przewiń do profilu firmy