Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Drukarz offsetowy

LCL Drukarnia sp. z o.oO firmie

  • Lodowa 99, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 13 godzin temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

LCL Drukarnia sp. z o.o

Lodowa 99

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • narząd i obsługa maszyny (maszyny arkuszowe Man Roland 704, 708, pełny format),

  • konserwacja maszyny,

  • kontrola jakości wykonanych druków i ich zgodności z zamówieniem,

  • współpraca z pozostałymi działami produkcji.

Nasze wymagania

  • znajomość procesu drukowania na maszynach offsetowych 4, 8 kolorowych

Mile widziane

  • wykształcenie poligraficzne,

  • doświadczenie w zawodzie drukarza.

To oferujemy

  • praca 3 zmianowa (poniedziałek-piątek),

  • praca na pełny etat,

  • umowa o pracę.

Jesteśmy drukarnią, której korzenie sięgają 1989 roku. Od samego początku poszukiwaliśmy swojego miejsca na rynku, by ostatecznie wyspecjalizować się w produkcji dziełowej. Naszymi sztandarowymi produktami są książki, katalogi i czasopisma. Zapewniamy naszym Partnerom kompleksową obsługę, w której Klient dostarcza publikację w postaci elektronicznej, gotowej do druku, a otrzymuje gotowy produkt, wysłany we wskazane miejsce w Polsce lub Europie.

Zapraszamy na naszą stronę internetową: lcl.com.pl

Przewiń do profilu firmy

W zamieszczanym cv prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000)) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).